Silvio Massimo Hakkında

Silvio Massimo DERİ AYAKKABI TEKSTİL SAN. ve TİC. LTD. ŞTİ. 2012 yılında İstanbul'da kurulmuştur. İkitelli Aykosan sanayi sitesinde bulunan fabrikasında üretime devam eden Silvio Massimo kurulduğu ilk günden itibaren %100 deri erkek ayakkabıları üretmenin oldukça zor ve meşakatli bir iş olduğu bilinciyle alanında uzmanlaşarak, yaptığı işi severek yapan zanaatkarları biraraya getirerek tamamen el yapımı %100 deri ayakkabılar üretmeye başladı.

Silvio Massimo oluşturduğu Ar-Ge ekibiyle dünyada erkek ayakkabı üretimini ve erkek ayakkabı modasını yakından takip ederek, kısa zamanda iç ve dış piyasada ses getiren koleksiyonlara imza attı. Silvio Massimo birbirinden yetenekli tasarımcıların oluşturduğu göz alıcı kreasyonlarıyla yurt dışı ayakkabı fuarlarında büyük başarılar elde etmiştir.

Silvio Massimo yurtdışı pazarında başta İngiltere olmak üzere Avrupa'nın bir çok ülkesine Rusya'ya ve Arap ülkelerine ihracat yapmaktadır. Yurt içi ve yurt dışına yıllık 500.000 çifte yakın tamamen deri erkek ayakkabı satışı yapmaktadır. Üretime başladığı günden bu yana Silvio Massimo'nun şirket misyonu erkeğe hakettiği kaliteli ayakkabıları sunmak, Silvio Massimo imzalı ayakkabılar giyen müşterilerine hep biradım önde olduklarını hissettirmek olmuştur.

 

Silvio Massimo DERİ AYAKKABI TEKSTİL SAN. ve TİC. LTD. ŞTİ.